IX Школа кар’єрного росту майбутніх адвокатів

19.05.2018

На базі факультету політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова відбудеться захід: "IX Школа кар’єрного росту майбутніх адвокатів" організований Клубом майбутніх адвокатів Асоціації адвокатів України. Модератором заходу виступає Президент Клубу майбутніх адвокатів та член Наглядової ради Асоціації адвокатів України, адвокат, кандидат юридичних наук, доцент, заступник голови кваліфікаційної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури міста Києва,  випускниця програми «Адвокат майбутнього», доцент кафедри галузевих юридичних дисциплін факультету політології та права НПУ імені М. П. Драгоманова Дубчак Леся Сергіївна.

Місце проведення: Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова, м.Київ, вул.Тургенівська, 8/14, удиторыя 4-2

Програма IX Школи кар’єрного росту майбутніх адвокатів
Клубу майбутніх адвокатів Асоціації адвокатів України

Час Назва теми Спікери
10.00 – 10.05 Урочисте відкриття заходу Лесею Дубчак, Президентом Клубу майбутніх адвокатів та членом Наглядової ради Асоціації адвокатів України, адвокатом, кандидатом юридичних наук, доцентом, заступником голови кваліфікаційної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури міста Києва,   випускницею програми «Адвокат майбутнього».
10:05 – 10:35

Побудова особистого бренду адвоката

Анастасія Глущенко, керівник департаменту маркетингу ADER HABER

10:40 – 11:10 Що таке адвокатура і з чим її їдять?

Катерина Маліченко, адвокат, керуючий партнер АБ «Маліченко і партнери», експерт телеканалу СТБ

11:15 – 11:45 Як не допустити професійного вигорання Надія Вороницька, адвокат, генеральний директор АО «Феміда»
11:50 – 12:10 Перерва на обід. Спілкування учасників
12:10 – 12:40

Практичні правові аспекти, що виникають в процесі провадження у справах про банкрутство: легко про складне

Ірина Сербін, адвокат, партнер «ARIO Law Firm», випускниця програми «Адвокат майбутнього»

12:45 – 13:15 Політична адвокатура. Правила гри на політико-правовому полі Валерія Коломієць, адвокат, випускниця програми «Адвокат майбутнього».
13:20 – 13:50 Конституційні цінності в адвокатській практиці Володимир Кампо, суддя Конституційного Суду України у відставці, кандидат юридичних наук
14:00 – 14:30 Підведення підсумків. Закриття школи. Вручення учасникам сертифікатів. Розіграш сертифікату на безкоштовну участь в VIIВсеукраїнський форум ААУ з публічного права та фінансово-банківських питань