«Jurisprudent» 2018

2018 Jurisprudent 200 x 297

Вітаємо студентку 12 МП групи освітнього ступеня магістр спеціальності 081 «Право» Шевчук Зоряну із зайнятим 2 місцем у конкурсі з вирішення кейсу «Jurisprudent», яка вже другий рік поспіль є фіналісткою даного конкурсу та демонструє високий рівень юридичних знань!
Конкурс спрямований на стимулювання юридичної освіти, правової грамотності, посилення прикладного характеру юридичних знань. У Конкурсі беруть участь особи, які навчаються (здобувають вищу освіту) у вищих навчальних закладах України юридичного спрямування в якості студентів / курсантів а також особи, які навчаються (здобувають вищу освіту) на юридичних факультетах відділеннях / інститутах юридичного спрямування вищих навчальних закладів України. Участь у Конкурсі є індивідуальною.