Всеукраїнський урок "Права людини" 2017

8.12.2017

2017 кейс до тижня права 200 x 150В рамках заходів присвячених 10-й річниці всеукраїнського тижня права студенти спеціальності "правознавство", на чолі з професором кафедри галузевих юридичних дисциплін факультету політології та права Купіною Л. Ф. відвідали всеукраїнський урок "Права людини", який відбувся в приміщенні Міністерства юстиції України. Урок провела начальник відділу представництва держави в цивільних справах Секретаріату уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Івашків Марта Романівна, яка надзвичайно фахово та цікаво розповіла про практику представництва інтересів держави в Європейському суді, умови розгляду справ. Студенти мали змогу ознайомитись з практикою виконання рішень Європейського суду державою Україна та отримати методичні вказівки щодо подачі заяв на розгляд Європейського суду. Всі учасники заходу отримали надзвичайне задоволення від спілкування.