Майстер-клас з юридичного маркетингу

12.12.2017

2017 майстер клас купіної 200 x 150В рамках плану заходів проведення Всеукраїнського тижня права, за ініціативи Юридичної клініки «Центр правничої допомоги» НПУ імені М. П. Драгоманова відбувся майстер-клас засновника і керівника рекламно-маркетингової компанії BDlab, фахівця з юридичного маркетингу – Ірини Горбунової. Під час заходу студенти мали можливість отримати практичні поради щодо того як має розвиватися майбутній юрист в сучасному суспільстві за допомогою соціальних мереж, з використанням маркетингових інструментів. А саме: участі у професійних асоціаціях, таких як Асоціація Адвокатів України, Асоціація правників України, а також брати активну участь у заходах, які вони проводять. Студентам радили більше читати професійної преси, а саме: Юридична газета, Бюлетень Асоціації адвокатів України, тощо. Майстер-клас пройшов у формі бліц опитування. Студенти активно цікавились інструментами юридичного маркетингу, а лектор давав професійні відповіді.