Зі святом Христового Воскресіння!

16.04.2023

2023 Великдень пр 200 x 168Шановні студенти та колеги!
Від імені дирекції навчально-наукового інституту права щиро вітаю вас з Великоднем!
Нехай це світле свято принесе вам радість, любов та благословення, а кожне з ваших сердець наповниться миром та гармонією.
Цього Великодня ми особливо відчуваємо, як важливо бути разом та підтримувати одне одного. Ми повинні пам'ятати, що в Україні відбувається боротьба за мир та свободу, тому нехай Господь береже кожного з нас та допомагає нам здолати всі труднощі.
У цей Великодень ми також долучаємося до спільної молитви за перемогу добра та правди над злом та неправдою. Нехай віра в перемогу України буде назавжди закладена в наших серцях, а наша спільна молитва допоможе нам здобути перемогу над усіма негараздами.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес! Хай Божа благодать і милість наповнять ваші серця, а світла перемога Воскресіння Христового здобуде перемогу в усіх наших зусиллях.

З повагою та найщирішими побажаннями —
Павло Горінов,
в.о. директора Навчально-наукового інституту права.